תקנון האתר
תקנון האתר / תנאי שימוש באתר
 
עליך לקרוא ביסודיות את תנאי השימוש באתר.

 
1. אתר זה מכיל ומציג מידע בתחום התזונה, תזונת ספורט, תזונה קלינית, בריאות, פעילות גופנית, כושר גופני ופיזיולוגיה, מתכונים ומידע נוסף בתחומים שונים. כל המידע באתר, לרבות המידע התזונתי, רפואי ומידע הקשור לביצוע פעילות גופנית, נועד למטרות העשרת הידע בלבד!  אין לראות במידע באתר ייעוץ רפואי או תזונתי ואין להחליף את המידע באתר בייעוץ עם בעל מקצוע. בכל בעיה יש לפנות לגורם רפואי מוסמך. כל העושה שימוש במידע המוצג באתר על מנת לטפל בעצמו או באחרים, עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד. 

2. האתר מכיל טפסים להרשמה למשלוח דוא"ל. הרישום דרך האתר הינו לשיקול דעתו של המשתמש. לאחר הרישום בכל משלוח דוא"ל, ימצא קישור להסרה מרשימת התפוצה ללא כל תנאי. 

3. הצטרפות החברים לאתר הינה ללא עלות ונתונה לשיקול דעתו של מנהל האתר. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבטל את חברות באתר, מכל סיבה שהיא. ושומרת לעצמה את הזכות לגביית תשלום בעתיד. הצטרפות כחבר / ה  באתר אינה מקנה לחבריה זכות כל שהיא לעשות שימוש בתכני האתר או זכות יוצרים  / קניין רוחני כל שהוא.  
 
4. זכויות היוצרים והקניין הרוחני מכל מין וסוג, לרבות תוכן כתוב, תמונות, סרטונים וקבצי שמע, הינם רכושם הבלעדי של הנהלת האתר. אין להעתיק ו/או לצלם  ו/או להפיץ ו/או לעשות כל שימוש פרטי ו/או מסחרי בחלק כל שהוא באתר.