לפגישת היכרות ללא
התחייבות וללא תשלום

 

הרצאות בנושא תזונת ספורט

הרצאות בנושא תזונת ספורט


פורצים גבולות בחדר הכושר

ההרצאה סוקרת את השינויים הפיזיולוגיים המתרחשים בזמן אימון – שינויים הורמונאליים, תפקוד מערכת העיכול ויכולת עיכול מזון ושינויים עצביים, תוך כדי התייחסות לתזונה כגורם המשפיע על התהליכים אלו.
מטרת ההרצאה: מתן כלים וידע לגבי לאכילה נכונה לפני, בזמן ולאחר האימון. כלים אלו יגרמו לאימון להתבצע ברמה הגבוהה ביותר האפשרית תוך כדי ניצול הפוטנציאל הגנטי.
 

פורצים גבולות בדרכים
ההרצאה סוקרת את הפיזיולוגיה והדרישות התזונתיות הייחודיות של ענפים אירוביים – בעיקר ריצה ורכיבה, תוך כדי מתן טיפים תזונתיים לשיפור כל סוגי המאמצים הגופניים בהתמקדות על הנחיות תזונתיות לשמירה על סף ערנות גבוה, מניעת התכווצויות שרירים והתייחסות לבעיות נפוצות אופייניות במערכת העיכול.  
 
 
פורצים גבולות בזירה
ההרצאה מיועדת לענפי אומניות הלחימה. בהרצאה נדבר על הכנה לאימונים ותחרויות, הכנה אפקטיבית לקטגוריות משקל, הנחיות תזונתיות מרגע השקילה ועד לתחרות והנחיות תזונתיות ביום התחרויות.
 
 
תוספי תזונה - האם שימוש בתוספים גורם לשיפור ביצועים גופניים
ההרצאה סוקרת תוספי תזונה נפוצים בשימוש על ידי ספורטאים, אילו תוספים נחשבים ליעילים, אלו מסוכנים ואילו שאינם ושעשויים להזיק אם לא לבריאות אז לכיס. בהרצאה יינתנו טיפים לשימוש ממוקד ויעיל בתוספי תזונה המוכרים כבטוחים ויעילים.
 
 
תזונת ספורט וטופו
האם צמחונים וטבעונים יכולים להיות ספורטאי על?
ההרצאה סוקרת את היתרונות והחסרונות בגישות הצמחוניות והטבעוניות תוך כדי הדגשת ההיבטים הרלוונטיים לספורטאים – השלמת חלבון, מניעת מחסורים תזונתיים, טיפים להכנת מזון צמחי ושיפור ספיגת רכיבי תזונה חיוניים מהמזון.