טיפול ביתר לחץ דם באמצעות תזונה והנחיות לפעילות גופנית. 
במקרים רבים לטיפול התזונתי השפעה ישירה על יתר לחץ דם. במקרים בהם יתר לחץ הדם אינו נגרם ממחלה כל שהיא, אלא כתוצאה מעודף משקל, ניתן על ידי הפחתת משקל והנחיות תזונתיות המבוססות על עקרונות דיאטת
ה – Dietary Approaches to Stop Hypertention- DASH 
לגרום לירידה משמעותית בלחץ הדם עד כדי איזון לרמות תקינות. חלק ממטופלי, בהוראת רופא כמובן, הפסיק ליטול תרופות. 

טיפול בעודף שומנים בדם וכבד שומני

טיפול ביתר לחץ דם

רמות גבוהות של שומנים בדם מהוות גורם סיכון למחלות לב וכלי דם ולקיצור תוחלת החיים. אם גילו בבדיקות הדם שלכם רמה גבוהה של שומנים אל תתייאשו. סביר להניח שלפני התחלת טיפול תרופתי, הרופא שלכם יפנה אתכם לייעוץ תזונתי. הסיבה היא, שתפריט המותאם לטיפול במצב, בייחוד עם שילוב של פעילות גופנית, עשוי לגרום לשינוי מהותי ברמות השומנים בדם.
היות ורמות גבוהות של שומנים בדם אינן גורמות לאי נוחות או כאב ( באופן ישיר ) נוטים אנשים רבים להזניח את המצב.
ככל שתזניחו יהיה קשה יותר לשנותו בעתיד. הכלים לשינוי המצב עשויים להיות יותר פשוטים מאשר נדמה לכם. אם אתם נוטלים תרופות להורדת השומנים בדם, אך לא ניסיתם לטפל בבעיה באמצעות תזונה נכונה ופעילות גופנית, קיימת האפשרות שטיפול תזונתי וביצוע פעילות גופנית באופן מסודר וקבוע יתרמו לשיפור המצב. 

טיפול בבעיות מערכת העיכול

טיפול בריפלוקס, כיבים, עצירות, מעי רגיז ומחלות מעי דלקתיות. 
 מערכת העיכול שלנו הינה אחת מהמערכות הרגישות ביותר בגופנו. מלבד פירוק וספיגת המזון, מערכת העיכול מתמודדת בכל רגע נתון עם מספר רב של גירויים, כגון: חיידקים ווירוסים המגיעים עם המזון, השפעת מערכת העצבים, החיסון ועוד. להפרת האיזון בתפקוד מערכת העיכול עשויות להיות השלכות מהותיות על איכות החיים.
במקרים רבים ניתן לרכוש כלים אשר יפחיתו באופן משמעותי את הופעת הסימפטומים, הן בתדירותם והן בעוצמתם. לכל שיפור שתבצעו תהיה השפעה ניכרת על איכות חייכם. 

טיפול בפרה סוכרת וסוכרת

מצב פרה-סוכרתי הינו השלב המקדים את מחלת הסוכרת. במצב זה ניתן לראות רמות גבוליות של סוכר בדם וכן לרוב שיבושים ברמת 
השומנים בדם. בעוד שהזנחה עשויה להוביל להתבטאות מחלה פעילה, טיפול תזונתי בשלב זה הינו קריטי ויכול להוביל למהפך ולהמשך חיים מאוזנים ובריאים. הנחיות תזונתיות בשילוב פעילות גופנית יובילו להגברת הרגישות לאינסולין ולאיזון רמות הסוכר בדם.

מטופלים במצב הפרה - סוכרתי וכן חולי סוכרת מוטרדים רבות מהשאלה, האם אצטרך להגביל את עצמי למספר מזונת בלבד?
ובכן, ייעוץ תזונתי יכול לפתוח עבורכם את הדלת לאכילה מגוונת ועשירה. ברגע שתכירו את קבוצות המזונות ואת גודל המנות, תוכלו להמשיך ולנהל חיים קולינאריים עשירים.

תזונה קלינית

תחומי ייעוץ

לפגישת היכרות ללא
התחייבות וללא תשלום