פגישת היכרות - ליאור נפגש עם כל ספורטאי באופן אישי לפגישת היכרות לשם תיאום ציפיות, הצבת יעדים והצגת הדרך המשותפת שאליה הם יוצאים יחדיו.

פגישה ראשונה - לאחר פגישת ההיכרות, ליאור נפגש עם כל ספורטאי באופן אישי. במרבית המקרים יעבור הספורטאי אבחון מטבולי באמצעות מערכת ה- BODY GEM ויקבל מליאור תפריט אישי אשר יותאם לענף הספורט שבו הוא עוסק, תוך שילוב והתאמת התפריט לפעילויות גופניות נוספות שמבצע הספורטאי במקביל, אם לשם חיזוק הענף העיקרי שאותו הוא מבצע ואם לשם טיפוח התחביב שממנו הוא נהנה.

כמו כן, בהרכבת התפריט האישי נלקחים בחשבון הפרמטרים הבאים: וותק הספורטאי בענף הספורט הרלוונטי, אופי הפעילות הספורטיבית לאורך השבוע ומידות עצימותה המשתנות בהתאם לתכנית השבועית, משך האימון, שעת האימון, זמני מנוחה, מחנות אימונים, תחרויות ותקופות פגרה. משתנים אלו חשובים לבניית דפוסי אכילה אפקטיביים הן במשך היום ובייחוד לפני בזמן ולאחר האימון.

בנוסף לכך, ליאור מתייחס לשאר היבטים: ל"חייו הרגילים" של הספורטאי ובהם אירועים וחגים, לצרכי הספורטאי, למטרותיו, לפוטנציאל האישי שלו, לגנטיקה המשפחתית, לאורח חייו, להעדפותיו התזונתיות, למצבו הבריאותי בעבר ובהווה, לבדיקות דם תוך שימת דגש על איתור וטיפול במחסורים תזונתיים ( ויטמינים ומינרלים ), לרגישויות ואלרגיות למזון אם קיימות, לצרכים רגשיים ומנטאליים ולכל צורך אישי אחר שיועלה במהלך הפגישה.

פגישות מעקב - על פי ההתקדמות האישית ובהתאם לצרכיו האישיים, יגיע הספורטאי למפגשי מעקב אישיים עם ליאור. בפגישות הללו ליאור יוודא כי הספורטאי מתקדם אל עבר יעדיו באופן מבוקר ומחושב, בין אם מדובר בבניית כושר אירובי, סבולת שריר, חיזוק השרירים ושיפור הכוח מתפרץ / מרבי ובין אם מדובר בשינוי הרכב גוף איכותי, כלומר עליה / שמירה על מסת שריר וירידה / מיצוב אופטימאלי של אחוזי השומן. במעקב צמוד ליאור מברר עד כמה השתפרו הישגיו של הספורטאי ולאן עוד יש לשאוף. בנוסף, ליאור נותן מענה תזונתי לנקודות בהן הספורטאי מתקשה כגון: תשישות, אימון יתר ופציעות ספורט.

בתקופות מיוחדות, כגון: תחרויות ומחנה אימונים, ליאור נפגש עם כל ספורטאי לשם מתן דגשים מיוחדים לתקופה זו ולאחר מכן מבצע פגישה נוספת לשם חזרה לשגרת אימונים והתאמת התפריט מחדש.
 
במידת הצורך יינתן מענה לבעיות בריאותיות שונות.
 
הבדיקות המבוצעות בקליניקה:
1.בדיקה מטבולית.
2. שקילה.
3. מדידת היקפים.
4.מדידת אחוזי שומן ושריר.
5. מעקב אחר בדיקות דם אחת לתקופה ( בהתאם לצורך הרלוונטי ).
6. גובה.

ייעוץ לספורטאים

ייעוץ אחד על אחד

לפגישת היכרות ללא
התחייבות וללא תשלום