פגישת היכרות- ליאור נפגש עם כל אדם באופן אישי לפגישת היכרות לשם תיאום ציפיות, הצבת יעדים, הצגת היסטוריית דיאטות העבר,  אם היו והתוויית הדרך המשותפת  שאליה הם יוצאים יחדיו.

פגישה ראשונה- לאחר פגישת ההיכרות, ליאור נפגש עם כל אדם באופן אישי. ברוב המקרים יומלץ אבחון מטבולי באמצעות מערכת ה- BODY GEM. בפגישה זו יקבל הלקוח תפריט אישי אשר יותאם למטבוליזם הבסיסי שלו, להרכב גופו ולמשקלו. קצב שריפת הקלוריות היומי של האדם הנו פרמטר חשוב אשר מהווה תשתית בסיסית להובלתו לקראת השגת יעדיו. 


כמו כן, בהרכבת התפריט האישי נלקחים בחשבון הפרמטרים הבאים: 

•    אורח חיים – שעות עבודה ואופיה, ביצוע פעילות גופנית, שעות שינה ואיכות השינה. 
•    העדפות תזונתיות – התייחסות לטעמו האישי של האדם, לנגישות המזון במשך שעות היום ויכולת הכנת המזון ( הכנת מזון מורכב המצריך בישול  / אפיה למול הכנת מזון מהיר ופשוט אך טעים ומזין ), אכילה במסעדות ובאירועים, רגישות או אלרגיה למזונות שונים. כמובן כי יינתן מענה לגישות תזונתיות שונות בין השאר צמחונות וטבעונות.  
•    מצב בריאותי – יינתן מענה לבעיות בריאותיות שונות >>> תוך בחינת בדיקות דם ומתן דגש על איתור וטיפול במחסורים תזונתיים ( מחסורים בויטמינים, מינרליים, חלבון ועוד ).
•    צרכים רגשיים ומנטאליים – התייחסות לפן הרגשי של המזון והתמודדות עם קשיים מהעבר ומההווה הקשורים לאכילה רגשית  /  אכילה בשעות הלילה  /  דפוסי אכילה לא מאוזנים. 


הבדיקות שמבוצעות בקליניקה:
1.בדיקה מטבולית.
2. שקילה.
3. מדידת היקפים.
4.מדידת אחוזי שומן ושריר.
5. גובה.
6. מעקב אחר בדיקות דם  ( בהתאם לצורך הרלוונטי ).פגישות מעקב - בפגישות המעקב ליאור מאבחן את מידת התקדמות התהליך שעובר הלקוח. מלבד הירידה במשקל, נלקחים בחשבון מדדים, כגון: אחוזי שומן והיקפים, על מנת לוודא כי מדובר בתהליך הרזייה בריא ואפקטיבי, תוך שמירה על רקמת השריר וירידה באחוזי השומן. כמו כן בפגישות אלו יבוצע מעקב אחר שינוי הרגלים ודפוסי חשיבה. בנוסף, בפגישות המעקב בהתאם להתקדמות הלקוח יעודכן התפריט האישי תוך כדי מתן דגש על גיוון התפריט והתאמה מחדש לשינויים באורח החיים. מעבר לכך, תעודכן תכנית האימונים האישית בהתאם לצורך ולהתקדמות הלקוח. 
 

הרזייה אפקטיבית

ייעוץ אחד על אחד

לפגישת היכרות ללא
התחייבות וללא תשלום